Len pre náročných gurmánov!

Ste milovníkom dobrého jedla a nebojíte sa experimentovať? Chcete vedieť, odkiaľ pochádza vaše jedlo?

Radi podporíte miestne hospodárstvo? V tom prípade by ste mali zvážiť nákup mäsa z domáceho chovu. Aké sú jeho výhody v porovnaní s priemyselne produkovaným mäsom?

Kúpiť hovädzí steak

Chutnejšie ako steaky z veľkých supermarketov

Chcete kúpiť čerstvé a chutné produkty z farmy? Navštívte našu farmársku predajňu alebo si objednajte cez náš online obchod. Nájdete tu správne vyzreté hovädzie steaky, domáce produkty a ďalšie mäsové výrobky! Podporujte lokálnych farmárov a vyskúšajte výbornú chuť. Navštívte nás už dnes!

Agrofarma Brvniste

Nižšie riziko nebezpečných baktérií

Staráte sa o svoje zdravie a bezpečnosť potravín? S našimi steakmi z ekologickej farmy máte minimálne riziko nebezpečných baktérií! Sme hrdí na naše prísne bezpečnostné štandardy a čerstvosť produktov, ktoré ponúkame. Navštívte nás a vychutnajte si bezpečné a chutné mäso z domáceho chovu.

porcovanie masa

Bez použitia chemikálií a hormónov

Hľadáte chutnejšiu alternatívu ku steakom z veľkých supermarketov? Vyskúšajte mäso z našej ekologickej farmy! Je čerstvé, bez hormónov a chutí oveľa lepšie. S našimi produktmi môžete byť istí, že neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie ani hormóny. Naše hovädzie steaky sú vyrobené z prírodných zdrojov a sú lepšie pre vás aj pre naše životné prostredie. Dodržiavajte zdravý životný štýl už dnes!

Hľadáte kvalitné mäso s vynikajúcou chuťou? Vyskúšajte mäso z domáceho chovu od nás! Je to čerstvé, bez hormónov a pripravené bez prídavných látok. Získajte lepší zážitok z jedla a podporujte lokálnych farmárov. Objednajte si už dnes a vychutnajte si chuť, ktorú hľadáte.

Kúpiť hovädzí steak