Dovoz priamo až k Vám domov každý utorok a piatok

Mäso z bio chovu je zdravšie a kvalitnejšie jedlo pre vás a vašu rodinu. Naše zvieratá chováme v prírodnom prostredí bez použitia hormónov a chemikálií, čo znamená, že mäso je chutnejšie a zdravšie.

Objednať mäso z BIO chovu

Náš bio chov ponúka širokú škálu hovädzieho mäsa. Okrem toho máme v ponuke bravčové, kuracie mäso a ostatnú hydinu. Zvieratá chováme od mlada a sú kŕmené výlučne prírodnými krmivami bez pesticídov a iných škodlivých látok.

rodina pri obede

Zdravšie a chutnejšie maso

Vyskúšajte naše zdravšie a chutnejšie mäso z ekologického chovu! Sme hrdí na to, že ponúkame mäso z vlastných zdrojov, ktoré je bez hormónov a neobsahuje žiadne umelé prísady. Vychutnajte si skutočnú chuť mäsa, ktorá vás presvedčí, že zdravie a chuť môžu ísť ruka v ruke. Objednajte si teraz a vyskúšajte sami!

Lepšie pre životné prostredie

Vytvorte lepšiu budúcnosť pre nás a naše životné prostredie! S našimi produktmi, ktoré sú vyrobené z prírodných materiálov a sú udržateľné, môžete prispieť k znižovaniu negatívneho vplyvu na životné prostredie. Používajte produkty, ktoré sú dobré pre planétu a pre vás. Zaregistrujte sa teraz a podporte zmenu!

Agrofarma Brvniste

Podpora lokálnej ekonomiky

Podporte miestnych obchodníkov a vytvorte silnú lokálnu ekonomiku! S našimi produktmi z miestnej produkcie pomáhate zachovať prácu pre miestne firmy a zlepšovať život v komunite. Nechajte svoje peniaze pracovať pre vás a pre miestnu ekonomiku. Objednajte si teraz a uvidíte ten rozdiel!

Agrofarma Brvniste

Nákupom mäsa z nášho ekologického chovu prispievate k lepšiemu životnému prostrediu a zároveň si doprajete vynikajúci a zdravý pokrm pre celú rodinu. Objednajte si mäso z nášho BIO chovu na našom eshope.

Mäso privezieme priamo až k Vám domov. Rozvážame každý utorok a piatok do týchto miest:
Bytča , Žilina, Rajec, Pov. Bystrica, Púchov, Beluša, Ladce, Ilava, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Trenčín.

Objednať mäso z BIO chovu